fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

Św. Mikołaj – 4 GRUDNIA !

04.12.2015 g. 12:00 – 16:00

Święty Mikołaj w Restauracji Leśny Dwór !

Prezenty, konkursy, zabawy i dużo radości na buziach dzieci. Restaurację Leśny Dwór odwiedzi bowiem 4 grudnia br. Św. Mikołaj, przynosząc wszystkim grzecznym dzieciom wspaniałe upominki. Rodzice także w tym dniu znajdą coś dla siebie – będą mogli przez „prawdziwego” Mikołaja dać swoim dzieciom prezenty. Warto więc odwiedzić LD i poczuć już magię świąt Bożego Narodzenia. 

Mikołaj na dzieci będzie czekał od godz. 12.00 do godz. 16.00.

W ten dzień żadne dziecko z Restauracji nie wyjdzie bez upominku. O to zadbali organizatorzy – czyli właściciel Restauracji Leśny Dwór.

Restauracja Leśny Dwór ma także specjalną ofertę dla rodziców. Jeśli chcecie, aby waszym pociechom prezent mikołajkowy wręczył Św. Mikołaj, wystarczy tylko o tym poinformować wcześniej Restaurację pod numerem telefonu 48 385 74 88 i dostarczyć do nas prezent. Wasz prezent zostanie wówczas wręczony dziecku przez naszego Św. Mikołaja ! To na pewno będzie wielkie i niepowtarzalne przeżycie dla Waszej pociechy!

To jednak nie wszystkie atrakcje, które czekają 4 grudnia br. na dzieci w Restauracji Leśny Dwór. Najmłodsi goście będą mogli w ten dzień zjeść potrawy z dziecięcego menu restauracji w specjalnej, promocyjnej cenie.

Restauracja Leśny Dwór zaprasza więc 4 grudnia br. (niedziela) w godz. 12.00 – 16.00 na niezwykłe i wesołe spotkanie ze Św. Mikołajem.

Znajdź nas na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Unknown