fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

Restauracja Leśny Dwór

Leśny Dwór to najlepsza restauracja w Radomiu !

Trzygwiazdkowa Restauracja Leśny Dwór już od prawie 20 lat istnieje w branży gastronomicznej. Nasi pracownicy nieustannie zdobywają doświadczenie, żeby móc świadczyć Wam usługi jak najlepszej jakości. Posiłki, które oferuje Restauracja Leśny Dwór, z pewnością oczarują Wasze podniebienia. Restauracja serwuje przede wszystkim dania tradycyjnej kuchni polskiej, przyrządzane codziennie ze świeżych składników. Dzięki apetycznym, różnorodnym rodzajom soczystych mięs poczujesz się jak w prawdziwej polskiej karczmie! Posiadamy bogatą kartę win, które będą idealnym dopełnieniem do każdego posiłku.

Hotel Leśny Dwór znajduje się pod Radomiem – dzięki swojej lokalizacji (stosunkowo blisko do Kazimierza Dolnego, Warszawy, Lublina i Rzeszowa) klienci z całej Polski decydują się na organizację różnych przyjęć właśnie u nas. Organizujemy zarówno szkolenia, imprezy integracyjne, wesela, komunie, jak i chrzciny. Do Waszej dyspozycji jest nie tylko wystawna, przestronna sala, ale również piękny, otwarty ogród na bardziej kameralne przyjęcia. Restauracja Leśny Dwór, ze względu na sąsiedztwo z drogą krajową E9, jest często odwiedzanym punktem podczas dłuższych lub krótszych podróży.

Nie wierzysz? Sprawdź o Nas opinie na:

  • TripAdvisor
  • HolidayCheck
  • Booking
  • HRS

Zobacz nasze najnowsze MENU online:

W przypadku pytań dot. rezerwacji stolika oraz innych aspektów związanych z działalnością naszej restauracji prosimy o kontakt z naszym pracownikiem  pod numerem:

+ 48 48 380 17 77
w godzinach od 07:00 do 22:00 (pon.-nd.)

Znajdź nas na:
Unknown