fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

Wesela Radom – Leśny Dwór

Wesele w Radomiu

Wesele w Restauracji i Hotelu Leśny Dwór to najlepszy wybór i gwarancja udanej zabawy…

Oświadczyny i ślub to jedne z wyjątkowych momentów, które bez wątpienia potrzebują niepowtarzalnej oprawy. Wiemy, jak ważny jest ślub i wesele, dlatego obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by uczynić Wasz dzień niezapomnianym. Organizacja wesel to nasza pasja, w którą wkładamy całe swoje serce i prawie dwudziestoletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Dla nas największą nagrodą jest możliwość spełnienia czyichś marzeń o idealnym ślubie i możliwość świadczenia usług na jak najwyższym poziomie. Chcemy, żeby Państwo mogli czuć się jak najbardziej komfortowo, dlatego też zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowaną obsługę.

Leśny Dwór to nie tylko hotel!

U nas niepowtarzalną atmosferę tworzy także wykwintna restauracja, która serwuje dania inspirowane kuchnią staropolską. Sale, które posiada nasz hotel, idealnie nadają się na zorganizowanie kameralnego lub bardziej hucznego wesela. Jedna z nich jest w stanie pomieścić aż 250 osób! Nigdy jednak nie zapominamy o tych osobach, które cenią dyskrecję i ustronne miejsca. Mniejsza sala Hotelu Leśny Dwór zapewni Wam prywatność i magiczną atmosferę podczas każdego przyjęcia.

Dla nas najważniejszy jest Klient – to dlatego tyle uwagi przywiązujemy do wysokiej jakości obsługi weselnej i hotelowej. To właśnie dla Państwa nasi kucharze nieustannie się szkolą w przyrządzaniu wyjątkowych potraw.=

Wesele Hotel Leśny Dwór

Restauracja & Hotel Leśny Dwór w Skaryszewie ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę organizacji

Przyjęcia weselnego 2022 | 2023

Wyjątkowe momenty potrzebują niepowtarzalnej oprawy, a Wasze wesele jest bez wątpienia jednym z nich. Wiedząc jak ważnym jest ono wydarzeniem, dokładamy wszelkich starań by uczynić ten dzień niezapomnianym. Działamy z pasją, wkładając w to całą naszą energię popartą wieloletnim doświadczeniem. Największą nagrodą jest zadowolenie Naszych Klientów i świadomość tego, że mogliśmy spełnić marzenie o idealnym weselu.

Najlepsze miejsce na Wasze wesele…

Do dyspozycji Gości pozostawiamy klimatyczną salę konsumpcyjną I & II,

w której możemy ugościć 250 osób jednocześnie.

SALA LD (konsumpcyjna I & II) połączona jest z salą taneczną, gdzie na parkiecie Wy i Wasi goście przetańczycie całą noc.

W Leśnym Dworze organizujemy również przyjęcia weselne na mniejszą liczbę osób. Dla par, które chcą świętować w kameralnym gronie dysponujemy salą śniadaniową.

W sezonie letnim i wiosennym oczaruje Was nasz bajecznie kolorowy ogród, w którym każdy Gość znajdzie chwilę wytchnienia.

Ale jeśli nudzą Was tradycyjne polskie wesela jesteśmy w stanie przygotować dla Was przyjecie tematyczne. Tak więc jeżeli chcecie zachwycić swoich gości niecodziennym weselem, stworzymy dla Was Kubę, Hawaje czy też chociażby imprezę godną samego Agenta 007 (jesteśmy otwarci na Wasze inne propozycje)

Każde Wesele staramy się przygotować w taki sposób, by pozostawiło niezapomniane wrażenie. Pomożemy lub wyręczymy Państwa w wielu kwestiach organizacyjnych związanych z przygotowaniem tak wyjątkowej imprezy, możemy zadbać o:

  • oprawę muzyczną w wykonaniu DJ-a lub zespołu muzycznego,
  • przygotować zaproszenia,
  • przygotować stylowe upominki dla Gości,
  • zorganizować transport – limuzyny, autokary,
  • zakupić w Państwa imieniu kwiaty.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa sugestie i propozycje oraz służymy pomocą w każdej kwestii związanej z organizacją wesela.

Jeżeli nie znalazłeś wystarczającej ilości informacji, koniecznie odwiedź naszą zakładkę FAQ:

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Chcesz zobaczyć wnętrza Leśnego Dworu w trakcie realizacji przyjęcia weselnego? Kliknij poniższy link:

GALERIA ZDJĘĆ   

Tradycja w nowoczesnym wydaniu…

Dane kontaktowe:

M:+48 692 178 179

T:
+48 48 380 17 77   wew. 2 lub 3
T/F: +48 48 383 60 62
E: kontakt@lesnydwor.eu

W przypadku zainteresowania naszą ofertą weselną, istnieje możliwość jej szczegółowej prezentacji na spotkaniu.

W celu umówienia się na konkretny termin proszę o kontakt telefoniczny.

Mam nadzieję, iż przedstawiona oferta spełni Państwa oczekiwania.

Specjalnie dla Państwa potrzeb możemy stworzyć indywidualną ofertę.

My przyprawimy Waszą miłość…

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Kodeksu Cywilnego.

Znajdź nas na:
Unknown