fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

Słony Dym

Słony Dym Radom Skaryszew

Słony Dym… co kryje w sobie ta oryginalna nazwa…?

Na tyłach Leśnego Dworu otworzyliśmy nowy koncept gastronomiczny do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu – jedyna i wyjątkowa w swoim rodzaju: karczma outdorowa – jakiej nie ma jeszcze w Polsce – już dziś w kooperacji z Leśnym Dworem – jest – TAKA PIERWSZA!

Karta MENU jest wyjątkowo “krótka” a na nieustannie rozgrzanym ruszcie i rozpalonej wędzarni znajdziecie najlepsze selekcje polskiego mięsa od topowych dostawców steków i nie tylko… prostota tego miejsca już w “preeopeningu” dała nam jednoznaczny feedback: “z tego miejsca nie chce się wracać do domu..” Mamy nadzieję, że to co robimy dla Was – zostanie zapisane na kulinarnej mapie Polski – jako coś nadzwyczajnego. Lada chwila odwiedzą nas audytorzy najsłynniejszego “Żółtego Przewodnika” – może z czasem powalczymy o niejeden widelec 🙂

Wejdź na naszą stronę i złóż zamówienie online:

Informujemy, że po wielu testach i próbach wprowadziliśmy dla naszych Gości możliwość zamawiania ulubionych dań za pomocą aplikacji na profilu FB, a także poprzez menu na stronie www naszej restauracji.

Jak to działa? Oto prosta instrukcja:

  • Zamówienia FB – po lewej stronie tablicy FB Leśny Dwór znajdziecie zakładkę ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE. Wystarczy kliknąć, wybrać dania do zamówienia, wybrać płatność online lub płatność gotówką u kierowcy i gotowe.
  • Zamówienia przez stronę internetową – trzeba wejść na stronę www.slonydym.eu wybrać ulubione dania, ilości porcji, opłacić koszyk lub wybrać płatność gotówką i gotowe.

UWAGA. W obu przypadkach w formularzu można wybrać również opcję odbioru osobistego. W formularzu należy podać adres dostawy, telefon kontaktowy, wypisać uwagi do zamówienia i preferowany czas dostawy. Restauracja po sprawdzeniu zamówień w danym czasie, poinformuje czy dostawa w podanym terminie jest możliwa i poinformuje o tym zamawiającego.
Zapraszamy do korzystania z tego udogodnienia.

Zespół Leśnego Dworu & Słonego Dymu

tel.: 48 380 17 77

KONFITURA Z CZERWONEJ CEBULI UWAGA: już od września kolejna seria naszej kultowej konfitury, której używamy do naszych autorskich burgerów. Kolejna zamówienia przyjmiemy po 30 sierpnia 2021 r. 

PS: zdradzimy Wam trochę więcej szczegółów: pracujemy przez lato nad ulepszeniem jej receptury – tak aby nasze jesienno-zimowe burgery były jeszcze lepsze niż w sezonie 2021!

Zobacz zdjęcia Słonego Dymu:

słono nie zapłacisz…

#jesień #zapraszamy #leśnydwór #slononiezaplacisz #zapraszamy #autumn #otwarte #zdjęcie #tastykitchen.com

W przypadku pytań dot. rezerwacji stolika oraz innych aspektów związanych z działalnością naszej nowej karczmy prosimy o kontakt z naszym pracownikiem  pod numerem + 48 380 17 77 w godzinach od 07:00 do 22:00 (pon.-nd.)

Europe