fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

Słony Dym

Słony Dym Radom Skaryszew

Słony Dym… co kryje w sobie ta oryginalna nazwa…?

Na tyłach Leśnego Dworu otworzyliśmy nowy koncept gastronomiczny do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu – jedyna i wyjątkowa w swoim rodzaju: karczma outdorowa – jakiej nie ma jeszcze w Polsce – już dziś w kooperacji z Leśnym Dworem – jest – TAKA PIERWSZA!

Karta MENU jest wyjątkowo “krótka” a na nieustannie rozgrzanym ruszcie i rozpalonej wędzarni znajdziecie najlepsze selekcje polskiego mięsa od topowych dostawców steków i nie tylko… prostota tego miejsca już w “preeopeningu” dała nam jednoznaczny feedback: “z tego miejsca nie chce się wracać do domu..” Mamy nadzieję, że to co robimy dla Was – zostanie zapisane na kulinarnej mapie Polski – jako coś nadzwyczajnego. Lada chwila odwiedzą nas audytorzy najsłynniejszego “Żółtego Przewodnika” – może z czasem powalczymy o niejeden widelec 🙂

Poznaj nasze najnowsze:

KONFITURA Z CZERWONEJ CEBULI UWAGA: już od września kolejna seria naszej kultowej konfitury, której używamy do naszych autorskich burgerów. Pierwsze zamówienia przyjmiemy po 30 sierpnia 2019 r. W naszej stałej witrynie pojawi się w wersji mini-słoiczków w połowie września. O szczegółach poinformujemy Was w naszych social mediach i na stronie www 🙂

PS: zdradzimy Wam trochę więcej szczegółów: pracujemy przez lato nad ulepszeniem jej receptury – tak aby nasze jesienno-zimowe burgery były jeszcze lepsze niż w sezonie 2018!

Zobacz zdjęcia Słonego Dymu:

słono nie zapłacisz…

#jesień #zapraszamy #leśnydwór #slononiezaplacisz #zapraszamy #autumn #otwarte #zdjęcie #tastykitchen.com

W przypadku pytań dot. rezerwacji stolika oraz innych aspektów związanych z działalnością naszej nowej karczmy prosimy o kontakt z naszym pracownikiem  pod numerem + 48 385 74 88 w godzinach od 07:00 do 22:00 (pon.-nd.)

Europe