fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

szkolenia

Organizacja szkoleń Radom

Szkolenia dla firm to jedna z najlepszych form integracji między pracownikami każdego przedsiębiorstwa. Dzięki takim szkoleniom ludzie z firmy zacieśniają więzi między sobą, zaczynają się poznawać i lepiej ze sobą współpracują. Dobre relacje między pracownikami przekładają się na efekty ich pracy, a co za tym idzie – na ostateczne wyniki firmy.

Szkolenie dla firmy w hotelu? Dlaczego nie?

Hotel Leśny Dwór jest nie tylko profesjonalnym organizatorem przyjęć weselnych, poślubnych i imprez rodzinnych – w eleganckim budynku znajdą Państwo również nowoczesne, multimedialne sale konferencyjne. Innowacyjne wyposażenie sal i zawsze skora do pomocy obsługa w połączeniu z wyśmienitą kuchnią Restauracji Leśny Dwór sprawiają, że jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie szkolenia czy konferencji.

Hotel Leśny Dwór jest w stanie zaoferować nie tylko zakwaterowanie i pełne wyżywienie, ale również wiele innych, interesujących atrakcji w wolnym czasie, jak na przykład emocjonujące przejażdżki na quadach, integracja na ściankach wspinaczkowych, pasjonujące wycieczki piesze, konne lub rowerowe. Oprócz tego zawsze można wybrać się na zwiedzanie malowniczego Radomia i odwiedzić na przykład Zamek Królewski w Radomiu, zabytkowe budynki, muzea, stare mury miejskie i tym podobne. Rodzaj atrakcji zależy tylko i wyłącznie od Państwa!

Dane kontaktowe:

T: +48 48 380 17 77  wew. 2 lub 3
T/F: +48 48 383 60 62
E: kontakt@lesnydwor.eu

W celu umówienia się na konkretny termin proszę o kontakt telefoniczny.

Specjalnie dla Państwa potrzeb możemy stworzyć indywidualną ofertę.

Tradycja w nowoczesnym wydaniu…

Znajdź nas na:
Unknown