fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

organizacja chrzcin

Chrzciny Leśny Dwór

Chrzciny w Restauracji i Hotelu Leśny Dwór Radom to najlepszy wybór i gwarancja udanej zabawy.

Hotel Leśny Dwór usytuowany jest w odległości około 3 kilometrów od Radomia. Bliskość autostrady A9 sprawia, że jest to miejsce chętnie odwiedzane przez podróżnych, którzy muszą nabrać sił na dalszą podróż. Oprócz turystów nasz hotel odwiedzają także osoby, które chcą zorganizować przyjęcie okolicznościowe dla swoich bliskich. Zajmujemy się organizacją zarówno wesel, jak i chrzcin. Wiemy, że takie imprezy często wiążą się z wyprawieniem uroczystości dla całej rodziny, dlatego jesteśmy w stanie zagwarantować organizację imprezy na najwyższym poziomie. W Leśnym Dworze wiemy, jak wiele czasu i energii trzeba poświęcić na opiekę nad dzieckiem, dlatego proponujemy naszą pomoc przy organizacji odświętnego obiadu dla rodziny. W tym czasie będziecie mogli zająć się swoją pociechą bez dodatkowych obowiązków.

Organizacja chrzcin Radom

Własną restaurację prowadzimy od ponad 20 lat. Mamy doświadczenie nie tylko w gotowaniu i podawaniu przepysznych, aromatycznych potraw, ale również w wystawianiu przyjęć. Dysponujemy również mniejszą salą na 60 osób, a także jesteśmy otwarci na organizowanie przyjęć tematycznych. Dzięki naszej pomocy podczas uroczystości nikt nie będzie chodził zestresowany i będziecie mieli przepiękne wspomnienia z chrzcin swojego dziecka. Powierzając nam organizację chrzcin Twojego dziecka wyprawisz mu prawdziwe przyjęcie, którego nigdy nie zapomni.

Dane kontaktowe:

T: +48 48 380 17 77  wew. 2 lub 3
T/F: +48 48 383 60 62
E: kontakt@lesnydwor.eu

W przypadku zainteresowania naszą ofertą chrzcin istnieje możliwość szczegółowej prezentacji naszej oferty na spotkaniu.

W celu umówienia się na konkretny termin proszę o kontakt telefoniczny.

Mam nadzieję, iż przedstawiona oferta spełni Państwa oczekiwania.

Pragnę również nadmienić, iż specjalnie dla Państwa potrzeb możemy stworzyć indywidualną ofertę.

Tradycja w nowoczesnym wydaniu…

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Kodeksu Cywilnego.

Największy plac zabaw dla dzieci w regionie !

Znajdź nas na:
Unknown