fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

komunie

Przyjęcie komunijne w Restauracji i Hotelu Leśny Dwór Radom to najlepszy wybór i gwarancja udanej zabawy…

KOMUNIA L&D

Restauracja & Hotel Leśny Dwór w Skaryszewie ma zaszczyt przedstawić Państwu ofertę organizacji

Przyjęcia komunijnego 2021 | 2022 | 2023

Leśny Dwór jest nie tylko doświadczonym organizatorem przyjęć weselnych – hotelowa restauracja zajmuje się także organizacją różnych przyjęć dla dzieci, w tym komunii. Leśny Dwór jest idealnym miejscem na zorganizowanie takiej uroczystości: restauracja ma nastrojowe, przestronne, słoneczne sale, które można przystroić według własnego pomysłu. W naszym menu znajdziecie przepyszne potrawy, inspirowane głównie tradycyjną kuchnią polską. Ponieważ Leśny Dwór organizuje różnego rodzaju przyjęcia, w swoim jadłospisie posiadamy zestawy odpowiednie zarówno dla najmłodszych, jak i najstarszych członków rodziny.

Już od ponad dziesięciu lat istniejemy w branży gastronomicznej: w tym czasie zaufali nam między innymi Sąd Najwyższy, Michelin, Alfa Star, Raiffeisen Bank i wiele innych. Powierzając nam organizację komunii Twojego dziecka wyprawisz mu prawdziwe przyjęcie, którego nigdy nie zapomni.

INFORMACJA

W przypadku chęci dokonania rezerwacji miejsca na organizację przyjęcia po-komunijnego w naszej restauracji w roku 2024 r. – zapraszamy do kontaktu po 1 marca 2021 r. Wszelkie zobowiązania (umowy) podpisujemy z max. 3 letnim wyprzedzeniem (przed organizacją przedmiotowego przyjęcia)!

Dane kontaktowe:

T: +48 48 385 74 88  wew. 2 lub 3
T/F: +48 48 383 60 62
E: kontakt@lesnydwor.eu

W przypadku zainteresowania naszą ofertą komunijną 2018/2019 istnieje możliwość szczegółowej prezentacji naszej oferty na spotkaniu.

W celu umówienia się na konkretny termin proszę o kontakt telefoniczny.

Mam nadzieję, iż przedstawiona oferta spełni Państwa oczekiwania.

Specjalnie dla Państwa potrzeb możemy stworzyć indywidualną ofertę.

Nasza aktualna OFERTA:

OFERTA 2021 | 2022 | 2023

KLIKNIJ NA POWYŻSZY LINK !

Tradycja w nowoczesnym wydaniu…

Powyższa oferta nie stanowi oferty handlowej w myśl zapisów Kodeksu Cywilnego.

Zaufali nam m.in.:

 
Europe