fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

spotkania biznesowe

Spotkania biznesowe Radom

Hotel Leśny Dwór to nie tylko zwykły hotel.

U nas wynajmiesz elegancki pokój i zaznasz ciszy i spokoju, ale również zorganizujesz profesjonalne szkolenie, konferencję lub odbędziesz ważne spotkanie biznesowe. Do Państwa dyspozycji mamy w pełni wyposażone sale multimedialne o powierzchni konferencyjnej ponad 500 m2, które mogą pomieścić około 300 osób. W pomieszczeniach znajduje się nowoczesny sprzęt najwyższej jakości (projektory multimedialne, ekrany, tablice ścieralne i flipcharty), który ułatwi poprowadzenie każdego rodzaju spotkania. Dzięki nam Państwa szkolenie odbędzie się w przyjemnej atmosferze, sprzyjającej nauce i konferencjom. Dodatkowo jesteśmy w stanie zorganizować wycieczki piesze i rowerowe, które urozmaicą każde szkolenie.

Proponujemy Państwu połączenie spotkań biznesowych z przerwami na kawę i obiad lub zamówienie szwedzkiego stołu w specjalnie wydzielonej sali. Gwarantujemy, że nasze jedzenie jest pyszne, świeże i adekwatne do rodzaju spotkania. Gastronomią zajmujemy się już od ponad 15 lat, a także posiadamy własną restaurację, słynącą głównie z soczystych mięs, podawanych w tradycyjnych polskich potrawach.

Jesteśmy hotelem godnym zaufania. Z naszych usług korzystał między innymi Sąd Najwyższy, Sodexo, Raiffaisen Bank, Michelin i McDonald’s. Oprócz tego na życzenie Gości planujemy i organizujemy transport do i z hotelu. Jesteśmy też w stanie wykonać projekt i druk zaproszeń na
spotkania.

Dane kontaktowe:

T: +48 48 380 17 77  wew. 2 lub 3
T/F: +48 48 383 60 62
E: kontakt@lesnydwor.eu

W celu umówienia się na konkretny termin proszę o kontakt telefoniczny.

Specjalnie dla Państwa potrzeb możemy stworzyć indywidualną ofertę.

Tradycja w nowoczesnym wydaniu…

Znajdź nas na:
Unknown