Restauracja i Hotel Leśny Dwór

standard deluxe

Cena pokoju standard deluxe obejmuje koszt bezprzewodowego dostępu do wysokiej jakości łącza internetowego: LD Hot-Spot (łącze symetryczne), miejsca dla pojazdu na parkingu monitorowanym 24 H mieszczącym się tuż przy samym hotelu oraz koszt śniadania serwowanego w formie bufetu szwedzkiego (możliwość zamawiania dań śniadaniowych wg. swoich preferencji smakowych)
  • z pokoju mogą korzystać 2 osoby lub 1 osoba (cena jest uzależniona od ilości osób).
  • pokój standard deluxe tzw. dwójka wyposażony jest w jedno dwuosobowe łóżka, tzw. „king-size”.
  • komfortowa i funkcjonalna łazienka wyposażona jest w narożną wannę, suszarkę do włosów i przybory kosmetyczne.
  • na życzenie Gości bezpłatnie zapewnimy, żelazko oraz deskę do prasowania (do użycia w części ogólnodostępnej) oraz odpłatnie dodatkowe łóżka (min.1 max. 2 w każdym pokoju).
  • w  pokoju znajduje się woda mineralna 2 but.  x 033,l
  • za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z usług pralniczych

Jest to pokój z łazienką, wyposażony w telewizor oraz biurko.

Wyposażenie pokoju: biurko, ogrzewanie, wykładzina podłogowa, wanna narożna, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, telewizor, budzenie na życzenie

Powierzchnia pokoju: 15 m²

O to kilka powodów dlaczego pokój standard deluxe jest właśnie dla Ciebie !

  • jest to pokój o najwyższym standardzie jakim dysponujemy.
  • najczęściej wybierany przez naszych najbardziej wymagających Gości – najwidoczniej jest w stanie sprostać Ich oczekiwaniom.
  • jego duża powierzchnia pozwali Ci się poczuć prawie jak w domu i stworzy idealne warunki do pracy poza nim.

 

Jeszcze jesteś niezdecydowany?

Najwidoczniej potrzebujesz jeszcze trochę czasu na dokładne przemyślenie… abyś nie musiał poświęcać na to zbyt dużo minut, zapoznaj się  proszę z niezależnymi opiniami naszych Gości po pobycie w pokoju standard deluxe:

Najlepszy hotel w jakim byłam od dawna, dawna. Miejsce w którym prawie czułam się jak u siebie w domu gdzie rodzinna atmosfera panująca wśród pracowników zaraża Gości swoim wpływem…

Wszystkie opinie pochodzą z niezależnych serwisów rezerwacji hotelowych m.in. takich jak: Booking.com; Hotels.com; Tripadvisor.com; Expedia.com; eholiday.pl; Hotele.pl i wielu innych…

 

A teraz tylko dokonaj rezerwacji za pośrednictwem przycisku umieszczonego poniżej ZAREZERWUJ i ciesz się z nadchodzącego pobytu w pokoju standard deluxe – a mamy tylko 1 pokój w tej kategorii.

Europe