fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

pobyt dla dwojga

Spędź romantyczny pobyt we dwoje w jednym z naszych ekskluzywnych apartamentów !
Cena pokoi deluxe suite & special suite obejmuje koszt bezprzewodowego dostępu do wysokiej jakości łącza internetowego: LD Hot-Spot (łącze symetryczne), miejsca dla pojazdu na parkingu monitorowanym 24 H mieszczącym się tuż przy samym hotelu oraz koszt śniadania serwowanego w formie bufetu szwedzkiego (możliwość zamawiania dań śniadaniowych wg. swoich preferencji smakowych)
  • z pokoi mogą korzystać 2 osoby lub 1 osoba (cena jest uzależniona od ilości osób).
  • pokój deluxe suite & special suite tzw. pokoje o podwyższonym standardzie wyposażone są w jedno dwuosobowe łóżko, tzw. „małżeńskie”.
  • w pokojach znajduje się część wypoczynkowa z fotelem i sofą.
  • komfortowa i funkcjonalna łazienka pokoju deluxe suite wyposażona jest w przestronną wannę, suszarkę do włosów i przybory kosmetyczne. W pokoju special suite występuje w zamian za to oryginalna łazienka z kabiną prysznicową, którą okala przezroczysta szklana ściana (przez którą widać część wypoczynkową apartamentu).
  • na życzenie Gości bezpłatnie zapewnimy, żelazko oraz deskę do prasowania (do użycia w części ogólnodostępnej) oraz odpłatnie dodatkowe łóżka (min.1 max. 2 w każdym pokoju).
  • w  pokojach znajduje się woda mineralna 2 but.  x 033,l
  • za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z usług pralniczych

Apartamenty te wyposażone są w minibary i pow. 4o-cali telewizory LED.

Wyposażenie pokoju: biurko, ogrzewanie, wykładzina podłogowa, wanna lub kabina, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, telewizor, minibar, budzenie na życzenie

Powierzchnia pokoju: deluxe suite 30 m² & special suite 24 m²

O to kilka powodów dlaczego pokoje deluxe suite & deluxe special są właśnie dla Was !

  • są to pokoje o najwyższym standardzie jakim dysponujemy.
  • najczęściej wybierane przez naszych najbardziej wymagających Gości – najwidoczniej są w stanie sprostać Ich oczekiwaniom.
  • ich duża powierzchnia pozwali Wam poczuć się prawie jak w domu i stworzy idealne warunki do pracy poza nim.

Jeszcze jesteście niezdecydowani?

Najwidoczniej potrzebujecie jeszcze trochę czasu na dokładne przemyślenie… abyście nie musieli poświęcać na to zbyt dużo minut, zapoznajcie się  proszę z niezależnymi opiniami naszych Gości po pobycie w pokojach deluxe suite & deluxe special:

Najlepszy hotel w jakim byłam od dawna, dawna. Miejsce w którym prawie czułam się jak u siebie w domu gdzie rodzinna atmosfera panująca wśród pracowników zaraża Gości swoim wpływem…

Wszystkie opinie pochodzą z niezależnych serwisów rezerwacji hotelowych m.in. takich jak: Booking.com; Hotels.com; Tripadvisor.com; Expedia.com; eholiday.pl; Hotele.pl i wielu innych…

A teraz tylko dokonaj rezerwacji za pośrednictwem przycisku umieszczonego poniżej ZAREZERWUJ i ciesz się z nadchodzącego pobytu w pokoju deluxe suite lub deluxe special – a mamy ich tylko 2 pokoje w tych kategoriach.

Unknown