fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

deluxe suite

Cena pokoju deluxe suite obejmuje koszt bezprzewodowego dostępu do wysokiej jakości łącza internetowego: LD Hot-Spot (łącze symetryczne), miejsca dla pojazdu na parkingu monitorowanym 24 H mieszczącym się tuż przy samym hotelu oraz koszt śniadania serwowanego w formie bufetu szwedzkiego (możliwość zamawiania dań śniadaniowych wg. swoich preferencji smakowych)
  • z pokoju mogą korzystać 2 osoby lub 1 osoba (cena jest uzależniona od ilości osób).
  • pokój deluxe suite tzw. pokój o podwyższonym standardzie wyposażony jest w jedno dwuosobowe łóżko, tzw. „małżeńskie”.
  • w pokoju znajduje się część wypoczynkowa z fotelem i sofą.
  • komfortowa i funkcjonalna łazienka wyposażona jest w przestronną wannę, suszarkę do włosów i przybory kosmetyczne.
  • na życzenie Gości bezpłatnie zapewnimy, żelazko oraz deskę do prasowania (do użycia w części ogólnodostępnej) oraz odpłatnie dodatkowe łóżka (min.1 max. 2 w każdym pokoju).
  • w  pokoju znajduje się woda mineralna 2 but.  x 033,l
  • za dodatkową opłatą istnieje możliwość skorzystania z usług pralniczych

Apartament ten wyposażony jest w minibar i 42-calowy telewizor. W apartamencie znajduje się przestronna łazienka z wanną.

Wyposażenie pokoju: biurko, ogrzewanie, wykładzina podłogowa, wanna, suszarka do włosów, bezpłatny zestaw kosmetyków, toaleta, łazienka, telewizor, minibar, budzenie na życzenie

Powierzchnia pokoju: 30 m²

 

O to kilka powodów dlaczego pokój deluxe suite jest właśnie dla Ciebie !

  • jest to pokój o najwyższym standardzie jakim dysponujemy.
  • najczęściej wybierany przez naszych najbardziej wymagających Gości – najwidoczniej jest w stanie sprostać Ich oczekiwaniom.
  • jego duża powierzchnia pozwali Ci się poczuć prawie jak w domu i stworzy idealne warunki do pracy poza nim.

 

Jeszcze jesteś niezdecydowany?

Najwidoczniej potrzebujesz jeszcze trochę czasu na dokładne przemyślenie… abyś nie musiał poświęcać na to zbyt dużo minut, zapoznaj się  proszę z niezależnymi opiniami naszych Gości po pobycie w pokoju deluxe suite:

Najlepszy hotel w jakim byłam od dawna, dawna. Miejsce w którym prawie czułam się jak u siebie w domu gdzie rodzinna atmosfera panująca wśród pracowników zaraża Gości swoim wpływem…

Wszystkie opinie pochodzą z niezależnych serwisów rezerwacji hotelowych m.in. takich jak: Booking.com; Hotels.com; Tripadvisor.com; Expedia.com; eholiday.pl; Hotele.pl i wielu innych…

 

A teraz tylko dokonaj rezerwacji za pośrednictwem przycisku umieszczonego poniżej ZAREZERWUJ i ciesz się z nadchodzącego pobytu w pokoju deluxe suite – a mamy tylko 1 pokój w tej kategorii.

 

Europe