fbpx

Restauracja i Hotel Leśny Dwór

LD oficjalnym sponsorem CERRAD Czarni Radom !

30.10.2015

Oficjalne podpisanie umowy z CERRAD Czari Radom!

Przed inauguracją nowego sezonu PlusLigi siatkarze, trenerzy i pracownicy klubu Cerrad Czarni Radom spotkali się na kolacji integracyjnej. Wizyta w Leśnym Dworze stała się również okazją do sfinalizowania umowy znanej restauracji z siatkarskim klubem.

 Siatkarze w Leśnym Dworze zjawili się po czwartkowym popołudniowym treningu. – Znamy się doskonale. W klubie, czy na treningach spotykamy się codziennie, ale to bardzo fajny pomysł. Była okazja aby usiąść przy jednym stole i porozmawiać na nieco luźniejsze tematy – przyznał Daniel Pliński, kapitan drużyny.  – Czas spędzony w takim towarzystwie na pewno wspominać będziemy bardzo mile. Siatkarze i trenerzy to naprawdę przesympatyczni ludzie – zapewniła Beata Sieradz z biura radomskiego klubu.

Wizyta w Leśnym Dworze stała się okazją do oficjalnego podpisania umowy sponsorskiej. – Wierzę, że działając wspólnie będziemy w stanie zrobić dla radomskiej siatkówki i klubu jeszcze więcej – przyznał Łukasz Majchrzyk. Przedstawiciel znanego hotelu jest zainteresowany wspieraniem tak dynamicznie rozwijającej się dyscypliny, mającej jednych z najwspanialszych kibiców. – W sensie wizerunkowym to bardzo dobra inwestycja. Bardzo się cieszę, że Leśny Dwór znalazł się wśród sponsorów klubu Cerrad Czarni Radom – przyznał Raul Lozano.

Zadowolenia nie krył Mariusz Szyszko. –  Umowa jest najlepszym przykładem, że rozwijamy się nie tylko sportowo. Umacniamy swoją pozycję organizacyjne, która już teraz jest bardzo wysoka – podkreślił prezes klubu Cerrad Czarni Radom. Robert Prygiel zwrócił uwagę natomiast na inny aspekt. – Leśny Dwór posiada bardzo dobrą lokalizację, czy komfortowe warunki, ale to nie jedyny atut. Co goście cenią najbardziej? Serwują tutaj naprawdę smaczne dania. W ostatnim czasie budując projekt Partnerstwa Regionalnego sporo podróżowaliśmy. Będąc w Skaryszewie, czy przejeżdżając trasą do Radomia zawsze staraliśmy się zajrzeć. Polecam. Naprawdę warto – zachęcał najbliższy współpracownik Raula Lozano.

Znajdź nas na:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Unknown